Naujienų prenumerata

Grybų auginimo ir skynimo specialistės (-ai)

Ieškome grybų auginimo ir skynimo specialisčių (-ų) (grybų skynimas, rūšiavimas)

Darbas Stanelių k. (Joniškio r.)

Jeigu Jūs darbo užduotis atliekate atsakingai, esate pareigingi, kruopštūs, gebate efektyviai bendradarbiauti su kolegomis ir greitai orientuotis atliekant paskirtas darbo užduotis, nekantriai lauksime tavęs.

Mes jums siūlome
•    Draugiškus kolegas, kurių dauguma – ilgamečiai įmonės darbuotojai;
•    Apmokymus neturintiems darbo patirties;
•    Visada laiku mokamą, konkurencingą atlygį bei motyvuojančius priedus;
•    Visas darbui reikalingas priemones.

Atlygis nuo 550 iki 900 EUR "neto" (į rankas).

Daugiau informacijos el. paštu cv@champs.lt
Telefonas pasiteiravimui: + 370 696 92341

Spoc Mushrooms header.jpg

„Baltic Champs“ yra moderniausias  ir didžiausias Baltijos regione grybų ūkis, priklausantis didžiausiai Europoje  ekologiško maisto bendrovių grupei „AUGA group“, veikiančiai principu „nuo lauko iki lentynos“.

Šiai dienai „AUGA group“‘ komandą sudaro daugiau nei 1200 darbuotojų, iš kurių virš 500 dirba „Baltic Champs“.

Kasdien gaminame ir didiesiems Europos prekybos tinklams tiekiame platų kultūrinių grybų  asortimentą. Grybus auginame iš savo, pažangiomis technologijomis paruošto grybų substrato, užtikrindami pilną produktų gamybos kontrolę ir atsekamumą .

Mūsų sėkmė ir rezultatai priklauso nuo kiekvieno komandos nario. Kasdien mes – nuo ūkio darbininko iki vadovo – dirbame išvien, siekdami bendro tikslo – vartotojams pristatyti aukščiausios kokybės, natūralią ir šviežią produkciją.

 

Jei norite prisijungti prie mūsų komandos, kviečiame užpildyti darbo paraišką.

Pateikdamas savo asmens duomenis (įskaitant gyvenimo aprašymą ir kartu su juo pateikiamus dokumentus), Jūs sutinkate, kad Baltic Champs, UAB (į. k. 302942064, adresas Poviliškių k. 15, Gruzdžių sen., LT-81411 Šiaulių r. sav., el. p. info@champs.lt) tvarkytų juos:

  • darbuotojų atrankos, organizuojamos asmens duomenų pateikimo momentu, vykdymo tikslu;
  • atsilaisvinus darbo vietai, atitinkančiai kandidato kvalifikaciją, pakartotinio kandidatūros svarstymo ir darbo pasiūlymo pateikimo tikslu;
  • tinkamos komunikacijos su kandidatu užtikrinimo tikslu.

Asmenų, su kuriais sudarytos darbo sutartys, asmens duomenys bus tvarkomi toliau darbo sutarties vykdymo tikslu ir saugomi 3 metus po darbo sutarties pasibaigimo; asmenų, su kuriais nebuvo sudaryta darbo sutartis, asmens duomenys bus saugomi 1 metus nuo asmens duomenų pateikimo momento. Šis sutikimas asmens duomenų tvarkymui saugomas 1 metus, pasibaigus asmens duomenų, dėl kurių tvarkymo buvo duotas sutikimas, saugojimo laikotarpiui.

Esate informuota(s) apie teisę bet kada atšaukti duotą sutikimą, nedarant poveikio iki jo atšaukimo atliktam duomenų tvarkymui, taip pat apie teisę susipažinti su tvarkomais Jūsų asmens duomenimis, teisę prašyti ištaisyti netikslius duomenis, ištrinti neteisėtai (ar neprivalomai) tvarkomus duomenis arba apriboti jų tvarkymą, teisę nesutikti, kad duomenys būtų tvarkomi, teisę į duomenų perkeliamumą, taip pat teisę pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai.

Bendrovė įsipareigoja kandidato asmens duomenis tvarkyti teisėtai, sąžiningai ir skaidriai, laikantis teisės aktų nustatytų reikalavimų, tik šiame sutikime nustatytais tikslais, taip pat užtikrinti asmens duomenų saugumą, įgyvendinti tinkamas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo ar / ir atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio kito neteisėto tvarkymo.


Vardas*

El. paštas*

Telefonas*


Apsauga nuo SPAM
Įveskite rezultatą* padauginkite 8 * 8

Žinutė*

Prieš siųsdami žinutę pasitikrinkite ar užpildėte visus reikiamus laukelius

* Privalomi laukeliai

© 2020 Baltic Champs, UAB. LT 81411 Poviliškių k., Šiaulių r. savivaldybė. Tel. + 37041372494, faks. +37041372702, el.paštas: info@champs.lt